יבוא אישי מסין

שמעתם על יבוא מסין שמוזיל עלויות בנייה ועיצוב אבל לא יודעים איך? להלן הפרטים

כשאתם רוצים לבנות בית או מבנה מסחרי אבל יודעים שאפשר להוזיל את עלויות הבנייה בזכות יבוא מוצרים וחומרים מסין, אתם כבר יודעים שיש דרך זולה יותר באמצעות יבוא אישי מסין. אלא שלא כולם יודעים ויכולים לעשות זאת בגלל הטרחה הרבה והבירוקרטיה שמתישה אתכם בדרך לגמר הבנייה. הפתרון המקובל והפופולרי כיום שכדאי לכם הוא להזמין דרך חברה יבואנית וקניינית שעוזרת לכם לכל אורך הדרך, מרגע העלאת הרעיון ועד שהמוצר מגיע אליכם.

זהו הרעיון שעומד גם מאחורי חברת let's go china, חברת יבוא אישי מסין, חברה מקצועית שרוצה להוזיל עלויות ולפשט תהליכים לכל מי שרוצה לנצל את הערוץ המעולה הזה באופן אישי. שנים רבות של ניסיון וקשירת קשרים עם יצרנים ויצואנים סיניים עומדים לרשותכם, יחד עם שירותים אדמיניסטרטיביים שחוסכים לכם גם זמן, טרחה ומאמץ, והרבה דאגה ועצבים.

איך זה עובד בשטח?

כשיש לכם רעיון או צורך בבנייה או בעיצוב, אתם כבר יודעים שסין היא המעצמה שמציעה הכל ברמות איכות שונות, מטובה ועד מעולה. לאחר פגישה הכנה ותיאום ציפיות שבה מברים מה אתם צריכים, מה אתם מפים לקבל וכיצד אפשר לעזור, מגישים הצעת מחיר שכוללת גם הסבר כיצד נראה לנו שאשפר לענות על הדרישות והצרכים שלכם בצורה המיטבית ביותר.

מכאן מתחילה העבודה שכוללת מציאת היצרן, ביקורים אצלו ורכישה של המוצרים, וזה לא הכל. ברור שיש המון בירוקרטיה שעומדת מאחורי כל עסקה כזאת גם בישראל וגם בסין, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם כחלק מחבילת השירותים – הן הקנייה הפיזית והן הטיפול בשינוע, ביבוא ארצה ובניירת שמאחורי כל זה.

מה כולל יבוא אישי מסין?

סין מלאה יצרנים, שמתמחים כל אחד בתחומים שונים ובייצור לעולם כולו. החכמה של חברת יבוא אישי מסין היא למצוא את היצרנים הטובים לכל מוצר ובכל רמה, כדי לענות על כל הצרכים של ישראלים שונם ברמות תקציב שונות .

  חברת  let's go china פיתחה וטיפחה קשרים כאלה עם יצרנים ומוצאת תמיד חדשים, כך שמרגע שביקשתם מוצרים מתחילה העבודה אתם מקבלים מידע מלא היכן למצוא אותם ויחד מתחילים לארגן את הנסיעה לשם, כולל הטיפול בצרכים האישיים שלכם וגם בקנייה עצמה. היתרון העצום הוא שאתם מקבלים טיפול שמקבל כל יבואן מסחרי גם כשמדובר באנשים פרטיים שרוצים לייבא יבוא אישי מסין לעצמם.

איזה טיפול מקצועי תקבלו?

כל הבירוקרטיה והלוגיסטיקה מטופלת בשבילכם: מסמכים, הזמנת טיסות ומלונות, ליווי צמוד עם רכב ומתורגמן מקומי, הסעות לקניות ולפעילות פנאי, ביקורים מאורגנים אצל היצרנים והספקים, רכישה ומילוי ניירת, שינוע לנמל ולמכולות, טיפול בלוגיסטיקה ושילוחה לארץ, שחרור מהמכס וטיפול באחסון ובהובלה ליעד הלקוח. כך שהחברה מלווה אתכם אישית כל הדרך ודואגת שהמשלוח יגיע אליכם בבטחה וללא טרדות בירוקרטיות כלשהן.

let's go china היא החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בתחום יבוא אישי מסין של תכולת הבית ומוצרי הגמר. בעשור האחרון השלמנו בהצלחה יותר מ- 250 פרויקטים של בניה פרטית בארץ, יבוא אישי מסין מתאים לבוני בתים מגודל 180 מ"ר ומעלה אשר מחפשים רמת גמר ממוצעת עד הכי טובה שיש.

החסכון המוערך לבתים אלו הוא גדול משמעותית לעומת סחורה באותה רמת האיכות שניתן לקנות בארץ, לרוב בגלל המחירים האטרקטיביים לקוחתנו ישדרגו את רמת הגמרים והתוצאה תהיה בית יפה יותר ממה שיכלו לעשות בארץ תוך כדי חיסכון כספי משמעותי מאוד.